Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V opačném případě stránku zavřete. Více informací.

Bezpečné ukládání dat

V době, kdy většinu fotografií, videí máme v elektronické podobě na svém telefonu, počítači, notebooku či tabletu je důležité tyto vzpomínky a nenahraditelné data mít bezpečně uložené. Na základě dlouholetých zkušeností doporučujeme dvou a více disková úložiště, kde jsou použity technologie ze serverů pro ochranu vašich dat. Například dvou disková verze úložiště chrání data zrcadlením pro případ poruchy jednoho disku, kde jsou vaše fotky a jiná data uložena.

Jak často zálohujete své počítače?

O jak důležitá data, vzpomínky přijdete pokud by se Vás něco stalo s vaším počítačem? V našem servise se často setkáváme s požadavkem na obnovu dat z poškozených zařízení. Většinou jsou lidé zoufalí a to z důvodu, že nezálohují vůbec nebo nahodile a poslední zálohu mají půlroku starou. Právě na poškozeném zařízení může být narození potomků, první krůčky, svatba či oslava nějakého výročí nebo třeba fotografie z krásné dovolené.
Přitom vám vše dokážeme připravit a nastavovat, aby vše probíhalo automaticky.

Bezpečné úložiště toho umí mnohem víc

DiskStation Manager (DSM) je intuitivní webový operační systém, který se nachází na všech zařízeních Synology NAS. Byl navržen tak, aby vám pomohl se správou dat: dokumentů, fotografií, hudby, videí a všech ostatních důležitých forem digitálních aktiv. Systém DiskStation Manager je víc než jen ukládání dat. DSM nabízí různé aplikace a služby, díky kterým bude váš soukromý život zábavnější a které také zvýší vaši produktivitu v práci.


Využijte nepřetržitou dostupnost souborů

Možnost přístupu k digitálním souborům a jejich sdílení jsou klíčovými funkcemi NAS. Disk Station je díky výborné kompatibilitě se systémy Windows®, Mac® a Linux® ten nejlepší systém pro ukládání a výměnu souborů.


Cloud a synchronizace souborů

Většina lidí dnes každý den používá několik zařízení, což má za následek výrazný nárůst oblíbenosti cloud úložišť. Někdy závisí celý náš pracovní život – pracovní výkazy, poznámky, reference – na cloudu, což znamená, že potřebujeme více než kdykoli dříve cenově dostupný, ale zcela privátní cloud systém s vysokou kapacitou. To všechno a ještě více Synology nabízí.Zvyšte produktivitu v cloudové éře

Způsob, jakým lidé spolupracují a řídí výrobu, se rychle mění, což otevírá nové možnosti vzájemné spolupráce. Společnost Synology vyvíjí nové a skvělé nástroje na zvýšení produktivity – pro e-maily, tabulkové procesory a poznámky – užitečné pro všechny a všude, aniž byste přišli o celkovou kontrolu a soukromí. Vaše práce je náročná. Zasloužíte si to.


Všestranný server vhodný pro každého

Úložná řešení Synology jsou navržena tak, aby vám usnadnila správu vašeho digitálního majetku. Pro usnadnění běžné firemní činnosti máte k dispozici sadu přídavných balíčků, flexibilní možnosti správy i nástroje pro zabezpečení DiskStation a cenných dat.

Váš multifunkční server

DiskStation představuje celek aplikací, které dříve potřebovaly vlastní servery. Jedná se o cenově dostupný všestranný server pro začínající i velké firmy.

Správa serveru může být snadná

Díky DSM je správa serveru jednoduchá bez ohledu na počet serverů, které vlastníte. Správa řady serverů je stejně snadná jako správa jednoho.

Úložné systémy Synology

Společnost Synology vytvořila mnoho nástrojů pro vícero úložných systémů, které vycházejí vstříc všem uživatelům v oblasti ukládání. Váš server tak bude vykazovat vždy ten nejlepší výkon.

Spolehlivé zálohování dat za všech okolností

Všichni máme data, o která nechceme přijít. Z tohoto důvodu byste měli DiskStation používat pro ukládání záloh. Tak budete mít své soubory vždy s sebou.

Virtualizace a iSCSI

Potřebujete dostupné úložiště určené pro virtuální infrastrukturu se snadnou správou, které vaší firmě umožní plynulý nárůst dat, držet krok a dále se rozvíjet. Zjistěte, jak DSM splňuje požadavky dnešních virtuálních datových center na jednoduchost a flexibilitu.

Zabezpečte svoje data a udržujte server dostupný

Firmám, pro které je nepřetržitý provoz rozhodující, nabízí DSM vysokou úroveň dostupnosti a zabezpečení, které vás chrání před neočekávaným poruchám serveru a ztrátou dat.

© 2016 iChoice spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by iChoice ipStore.