Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V opačném případě stránku zavřete. Více informací.

Úsporný tisk dokumentů a fotek

Myslíte si, že inkoustové tiskárny jsou jen pro domácí použití? Zamyslete se ještě jednou! Ve společnosti Epson jsme optimalizovali naši jedinečnou technologii tiskových hlav pro firemní aplikace. Na inkoustové tiskárny se dříve pohlíželo jako na řešení vhodné jen pro domácnosti, ale efektivita, jednoduchost a úspornost inkoustového tisku ve skutečnosti přináší firmám ve srovnání s laserovými zařízeními řadu výhod. Za mnoha těmito výhodami stojí tisková hlava PrecisionCore, škálovatelná technologie využívaná v průmyslových systémech, jako jsou velkoobjemové tiskárny štítků. Mezi její přínosy patří spolehlivost, omezení odpadu a menší dopad na životní prostředí. To vše nyní najdete v modelech řady WorkForce Pro. Přečtěte si, jak můžete v podniku ušetřit peníze, zvýšit produktivitu a omezit spotřebu energie.Nižší náklady na tisk jedné stránky

Podnikové inkoustové tiskárny WorkForce Pro s vysokokapacitními zásobníky inkoustu vám ve srovnání s konkurenčními barevnými tiskárnami přináší až o 50 % nižší náklady na stránku a nabízí nízké celkové náklady na vlastnictví1. V rámci nezávislých testů bylo navíc zjištěno, že modely WorkForce Pro společnosti Epson nabízí až dvakrát větší výtěžnost výtisků ve srovnání s konkurenčními barevnými laserovými zařízeními.
Až o 50 %
nižší náklady
na tisk jedné
stránky
 

Doporučeno

Modely Epson Workforce Pro byly v nezávislých testech ohodnoceny jako vynikající z hlediska spolehlivosti

Společnost Buyers Laboratory (BLI) je přední nezávislou autoritou a poskytovatelem analytických informací, testů a hodnocení zaměřených na multifunkční tiskárny, kopírky, tiskárny, skenery a softwarová řešení a produkty. Společnost BLI je již déle než 50 let vyhledávaným zdrojem nezávislých a spolehlivých informací v globální oblasti digitálního zpracování obrazových dat.

© 2016 iChoice spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Powered by iChoice ipStore.